Wybrany temat: Wiadomości

Autor:
karcia
Data wpisu: 2011-05-06 17:51:13
Mam do ogłoszenia trzy sprawy.
-pierwsza: Nie wyjaśniła się nadal sprawa w temacie ,,Dziwny komentarz'' i nie wiemy nadal jaki ta osoba miała swój nick.Ta osoba nie zrobiła w pewnym sensie nic złego, ale jak już wspominałam kilka razy jednego może taka wiadomość bardziej urazić, a drugą nie tak bardzo. Nie wiem czy się to innym może spodobać, ale chcę by ten komentarz został usunięty! Właściwie nie chcę by w moim rysunku były takie niemiłe porady, i nie wzięte to pod uwagę że to moja pierwsza (Manga)! Nie wiem czy ten ktoś poczytał co pod moim rysunkiem wcześniej napisałam o pierwszym rysunku. Nie mogę sobie na za wiele pozwalać, ale mogę chociaż zadecydować o losie MOJEGO rysunku.
- druga: Mamy propozycję czy można by było zrobić specjalny kącik dla dzieci, które robią zdjęcia. A czy idzie dodawać ciekawe miejsca gdzie się było? Na razie nie wiem jak tego dokonać, ale taki Foto-kącik jest przydatny wielu z nas. W temacie ,, Kategoria-zdjęcia''.
- i trzecia: ja mam propozycję, może można dodać więcej gier na gulanty. Fajnie by było tak zrobić. Najlepiej o opiekowaniu się zwierzętami lub gotowaniu (nienawidzę tego robić, ale lubię grać w gotowanie). Czasami nie idzie zagrać w niektóre fajne gry np. City... . Można tego dokonać?
Aby zakładać nowe wątki i brać udział w dyskusji musisz być zalogowany.

Galeria rysunków - najnowsze
Galeria prac plastycznych - najnowsze

Najnowsze opowiadania2