Wybrany temat: Wróciłeem

Autor:
Pan KOKO
Data wpisu: 2011-04-09 13:27:37
Słuchajcie wiem że moje tamto zachowanie było złe i postanowiłem wrócić do galerii i dodawać grzecznie moje rysunki. Tych których uraziłem to sorki, ale nie wielkie SORY tylko małe sorki. Niedługo dodam trochę moich rysunków.
Autor:
Pan KOKO
Data wpisu: 2011-04-09 13:41:49

Możecie się ulitować... ja nie chcę już być taki niegrzeczny i niszczyć moimi komentarzami ( to trochę dziwne bo na moim komputerze w kanalizacjach nie umiem komentować GRZECZNIE rysunków). ): Postanowiłem jednak mimo mam już 19 lat to pododawać moje rysunki, a mówię wam zaskoczę was moim talentem. Ostrzegam nigdzie się nie uczyłem rysować no ja się sam uczyłem, ale nie żeby w dzieciństwie się gdzieś uczyć albo na jakieś zajęcia plastyczne chodzić. Byłem zdziwiony gdy mnie wyrzuciliście i zrobiło mi się bardzo przykro, że nie mogę tu z wami korespondować. Ostatnio nudziło mi się bardzo i chciałbym tego bardzo żebym zawsze do końca gulantów mogłem tu dodawać moje rysunki, a moje zwinne łapki zrobiły przez ten czas wiele. Mogą być trochę nie wyraźne bo ja dodaję jak inni z komórki zdjęcia rysunków. Podawać będę również różne przepisy kulinarne prace plastyczne i opowiadania oraz oczywiście jak mówiłem przez czły czas moje rysunki. Słyszałem że naprawdę dużo rzeczy się tu działo. Zablokowaliście Jonite czy jak jej tam bo kopiowała rysunki innych a nawet naszej utalentowanej Kai, a jeszcze użytkownik gulanty jest niegrzeczny i ma osiem lat.
Bardzo proszę nie bójcie się mnie i nie blokujcie na nowo bo dużo czasu zmarnowałem żeby moje konto stworzyć( onet ) i nie chciał bym żeby mój trud poszedł na marne. Moderatorzy Aneta i Konrad mnie proszę przyjmijcie, chociaż wiele złych bardzo złych rzeczy porobiłem mimo to pokażę wam w zamian moje rysunki do których bardzo się dołożyłem i chcę wam je przedstawić!
Autor:
agama
Data wpisu: 2011-04-11 14:44:00

Dobra, jak wróciłeś no to witaj, ale nie wyzywaj nas znowu, bo litości nie będzie :P
Swoją drogą jak byłeś tu wtedy, dawno temu, to się nieźle uśmiałam z tych głupot, które wypisywałeś :D
No, masz ode mnie taki mały ochrzan na dobry początek. Idź w pokoju i nie trolluj :)
Autor:
Pan KOKO
Data wpisu: 2011-04-11 15:19:02

Słuchaj! Nie wiesz że do starszych się nie pyskuje. Ja mam 19 lat a ty 12 ( przeczytałem). Możesz mieć do starszych choć trochę szacunku??!! ( bo zrobię coś co wcześniej jak mnie wkurzysz). Ale ja staram się być lepszy a ty mi w tym w 100% przeszkadzasz i chyba tęsknisz za moim dawnym zachowaniem?
Autor:
eedomcia98
Data wpisu: 2011-04-11 17:59:44

Ej! Agama wręcz była dla ciebie miła, czego od niej chcesz =,=
Autor:
Pojeali
Data wpisu: 2011-04-11 18:41:30

Mamy nadzieję że to się nie powtórzy! Ale witamy pana ponownie w galerii. Widziałam twoje rysunki i są przepiękne. Nie wiem czemu cię nie chcą z powrotem. Ja cię przynajmniej rozumiem, bo nie jestem taka niedobra dla innych, gdyż wiem jak to boli gdy ktoś cię nie chce i czy mi by było miło gdyby mną ktoś tak haniebnie pomiatał.
Autor:
agama
Data wpisu: 2011-04-12 11:11:28

Po pierwsze, wiek nie ma tu nic do rzeczy. W internecie wszyscy są równi pod tym względem i nie należy się wywyższać tylko dlatego, że ma się tyle i tyle lat. Między innymi dlatego korzystam z tego cudu techniki.
Po drugie, nie wyrzucałam cię z galerii, ani nic z tych rzeczy. Swoim "pyskowaniem", jak to nazwałeś chciałam pokazać tylko, że zmiana swojej reputacji nie jest prosta jak pstryknięcie palcem. By do tego doprowadzić musisz odbudować zaufanie wielu osób, a groźby na pewno ci w tym nie pomogą.
A propos fajnie rysujesz.
Aby zakładać nowe wątki i brać udział w dyskusji musisz być zalogowany.

Galeria rysunków - najnowsze
Galeria prac plastycznych - najnowsze

Najnowsze opowiadania2