Wybrany temat: Reklamy

Autor:
Pysia
Data wpisu: 2010-05-19 12:12:46
Ostatnio pojawiły się reklamy przy każdym rysunku (przy pracach plastycznych reklam nie ma ), znajdują się one pod imieniem autora rysunku . Wygląda to tak jakby autorzy prac reklamowali jakieś produkty i usługi , poza tym takie umiejscowienie odciąga uwagę od rysunku i jest bardzo nieestetyczne . Jeśli jest taka konieczność , by umieszczać owe reklamy przy każdym rysunku , to może niech one znajdą się na samym końcu , pod ilością głosów .
Autor:
aneta
Data wpisu: 2010-05-19 14:25:17

Jesteś bardzo spostrzegawcza Pysiu, bardzo sobie cenimy takich niesamowitych użytkowników. Rzeczywiście trochę eksperymentujemy z reklamami od niedawna. Daj nam trochę czasu, jeśli rzeczywiście będą tak przeszkadzać to za jakiś czas znikną, albo pojawią się w jakimś bardziej dyskretnym miejscu.
Autor:
Pysia
Data wpisu: 2010-05-19 14:38:15

Dlaczego miałyby zniknąć ,mogą zostać . Jest to jedna z form dochodu i jest to ok. , ale miejsce pod imieniem autora jest bardzo niestosowne . Preferowane by było dyskretniejsze miejsce , tak jak pisałam wcześniej na samym dole -pod ilością głosów . U nas wygląda to tak : Kaja lat 10 -pisanie prac od 25 złotych . Pozdrawiam :)
Aby zakładać nowe wątki i brać udział w dyskusji musisz być zalogowany.

Galeria rysunków - najnowsze
Galeria prac plastycznych - najnowsze

Najnowsze opowiadania2