Wybrany temat: Co mi leży na sercu?

Autor:
karcia
Data wpisu: 2011-05-31 20:37:27
Dobrze. Lubię rysować. Mam do tego talent. Mam całą skrzynię moich rysunków, których jeszcze nikomu nie pokazywałam. Uzbierało się tego. Dużo wyrzuciłam. Wygrywam miejskie konkursy plastyczne, szkolne konkursy, międzyszkolne. Otrzymuję gratulacje od wiceprezydenta miasta. Dyplomami mogłabym wytapetować pokój.
Na gulantch jestem od dawna. Podzieliłam się z Wami moimi pracami. Było ich dużo. Ja szybko pracuję, szybko tworzę. I trudno mi uwierzyć, że żadna z moich prac nie była na tyle dobra, aby chociaż raz zostać pracą miesiąca. Nigdy nie otrzymałam nagrody od gulantów, a inni mogą już otwierać sklep z akcesoriami malarskimi.Tak, wiem to dziecinne. Ale chyba każdy lubi być nagradzany, doceniany, otrzymać prezent. To takie miłe. Jestem zazdrosna? Nie, to nie jest zazdrość, to jest inne uczucie... Na razie postanowiłam, że nie będę zamieszczać moich rysunków.
Wiem, mogę sobie sama kupić farby. Kupuję, nie mogę narzekać, bo mam wszystko.
Rozmawiałam z moją ciocią, która ukończyła historię sztuki, mieszka w Warszawie. Opowiedziałam jej o gulantach. I ona mi coś powiedziała, ale nie powiem co.
Na koniec wiem, że jestem naiwna, moja mama mi to powtarza, że nie znam życia, ale poznaję, doświadczenia na gulantach nauczyły mnie czegoś. Czy jestem histeryczką? Niech pomyślę. Zdarza się. Czy czuję się najlepsza? Nieee. Tylko czasami boli, że są równi i równiejsi, że jedni są pupilkami tłumów, faworyzowani, a niekoniecznie na to zasługują. Mama mówi, że takie jest życie. Ale sprawiedliwość!!! To tyle. To mi leżało na sercu. Możecie mnie nie zrozumieć, obśmiać, wykpić, albo nie komentować. Mogę się spodziewać wszystkiego.
Autor:
Agamcia
Data wpisu: 2011-06-01 08:51:22

Mnie się wydaje, że zostaniesz nagrodzona. Za najdłuższy post, jaki ktokolwiek kiedykolwiek na gulantach napisał :D Aha, znam taki fajny trik, żeby twój rysunek miał szansę wygrać w miesiącu. A przynajmniej być w pierwszej dziesiątce. Ale tak tu nie napiszę, bo wszyscy zobaczą. Musiałabym mieć twojego mejla albo coś...
Autor:
Pajka
Data wpisu: 2011-06-01 12:05:46

Ja, myślę, że na gulantach jest wiele plastyków. Niektórzy są lepsi od ciebie inni są nagradzani by ćwiczyć dalej, by poświęcić rysowaniu czas. Ale myślę, że tobie wyjdzie na dobre, jeśli będziesz coraz bardziej się starała, by zadowolić komentujących. Myślę też że jeśli wszystkich z serca przeprosisz, za swoje wcześniejsze zachowanie inni może choć trochę zyskają do ciebie szacunku, ale to tylko taka sugestia ;-) Może gulanty staną się takie jak dawniej...
Autor:
Olka
Data wpisu: 2011-06-01 13:39:43

Jeszcze nigdy nie powiedziałam,że mam talent plastyczny.Nie umiem tego zrobić...Ty mówisz to otwarcie,nie boisz się tego.Nie powinno ci zależeć na nagrodach za rysowanie,nie tędy droga.Prawda ,to jest miłe,ale nie jest tak strasznie potrzebne(nie mówię,że w ogóle tego nie powinno być)Ale jeszcze wiele wody musi upłynąć,by było tak jak dawniej,lub podobnie.Nie wiem jak musisz przepraszać by użytkownicy znów cenili twoje prace tak jak kiedyś.Pozdrawiam.
Aby zakładać nowe wątki i brać udział w dyskusji musisz być zalogowany.

Galeria rysunków - najnowsze
Galeria prac plastycznych - najnowsze

Najnowsze opowiadania2